bEDigRIl
GO Contact Sync Mod ikona

GO Contact Sync Mod3.10.14

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

GO Contact Sync Mod to narzędzie do synchronizacji listy kontaktów między klientem poczty elektronicznej Microsoft Outlook a Gmailem.

bEDigRIn

Wszystko, co należy zrobić, by rozpocząć pracę z GO Contact Sync Mod ogranicza się do utworzeniu profilu użytkownika i dodaniu adresu e-mail powiązanego z kontem poczty elektronicznej Google.

Dzięki temu programowi zaoszczędzimy czas, gdyż nie będziemy musieli wprowadzać danych zarówno w Outlooku, jak i na Gmailu – aplikacja zajmie się synchronizacją danych w czasie rzeczywistym lub zgodnie z ustalonym czasem (np. co dwie minuty).

Co ciekawe, GO Contact Sync Mod obsługuje nie tylko system operacyjny Windows, ale synchronizuje kontakty użytkownika z Windows Phone 7, iPhone'em i Androidem za pośrednictwem Google'a.

Udostępnij
GO Contact Sync Mod 3.10.14wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań252
Data aktualizacji28 cze 2017
Rozmiar pliku3.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GO Contact Sync Mod ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDigRJj