AndroidKomunikacja/społecznośćWiadomości SMS i MMSGO SMS Pro
GO SMS Pro ikona

GO SMS Pro8.03

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GO SMS Pro, to rozbudowana aplikacja do obsługi wiadomości SMS i MMS. Dzięki mnogości dodatkowych opcji oraz możliwości zmiany wyglądu stanowi ciekawą alternatywę dla domyślnego klienta SMS systemu Android.

Autorzy programu zatroszczyli się, aby wiadomości były bezpieczne i stworzyli funkcję Private Box. Umożliwia ona zabezpieczenie wiadomości hasłem, przez co inni użytkownicy nie są w stanie odczytać prywatnych korespondencji. Obsługiwane są również foldery, gdzie segregowane są SMS-y. Możliwe jest także zablokowanie otrzymywania wiadomości od wybranego numeru, np. reklam. Bardzo interesującym rozwiązaniem jest także zintegrowanie programu z chmurą, przez co tworzona jest automatyczna kopia bezpieczeństwa wiadomości, które są wysyłane na serwer.

Twórcy zadbali także o możliwość zaplanowania wysłania wiadomości o określonej wcześniej porze. Automatyzacja jest dużym atutem aplikacji. Wprowadzono tu również obsługę komunikatora Free Message, który po pobraniu działa na podobnej zasadzie jak WhatsApp i wysyła darmowe wiadomości za pośrednictwem internetu.

Bardzo ważnym elementem GO SMS Pro jest obsługa motywów graficznych, przez co możliwe jest maksymalne dopasowanie wyglądu programu do własnych upodobań. GO SMS Pro rozpowszechniany jest na licencji adware i jego darmowe wydanie nie oferuje wszystkich funkcji dostępnych w pełnej, płatnej wersji programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGo Dev Team
Liczba pobrań5 358
Data aktualizacji14 lut 2022
Rozmiar pliku7.68 MB
System operacyjnyAndroid Android 4.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
GO SMS Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)