Goat Simulator ikona

Goat Simulatorversion 1.9.7

Strona głównaiOSGrySymulatoryGoat Simulator
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Goat Simulator jak sama nazwa wskazuje jest symulatorem kozy. Dzięki sporej ilości absurdalnego humoru, tytuł ten zdobył uznanie i popularność na komputerach PC oraz konsolach.

Główną postacią gry jest koza. Warto dodać że nieśmiertelna koza. Nasz bohater posiada kilka zdolności, takich jak skakani, kopanie, uderzenie z główki czy też lizanie. Dzięki nim przemierzamy, niszczymy i poznajemy otaczający nas świat. Za prawie każdą czynność otrzymujemy punkty i odznaczenia.

Świat gry jest otwarty, a my otrzymujemy dwa miasta do wyboru. Nie znajdziemy tu żadnej fabuły, ani konkretnych zadań. Po prostu przemierzamy naszą kozą kolejne zakamarki, odkrywamy sekrety i błędy. A ilość niedoróbek jest ogromna. Jednak nawet autorzy traktują je jako zaletę i rzeczywiście idealnie dopełniają one klimat gry. W menu znajdziemy specjalny przycisk, który pozwoli nam powróci na bezpieczną pozycję, w momencie gdyby nasz koza utknęła gdzieś na dobre. <.

Sterowanie na urządzeniach mobilnych nie należy do zbyt wygodnych, na szczęście rozgrywka nie wymaga od nas precyzji. Choć gra posiada polską wersję językową, nie wszystkie fragmenty zostały przetłumaczone. Największą wadą Goat Simulator jest jej cena. Ponad 20 zł to sporo jak na grę, która jest po prostu dobrym żartem. Przed zakupem warto się dobrze zastanowić i ewentualnie poczekać na promocje.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań370
Data aktualizacji27 mar 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Goat Simulator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)