AndroidZakupyInne programy do zakupówgoFiber
goFiber ikona

goFiber2.03.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja goFiber to sposób na zarabianie na polecaniu i sprzedawaniu usług Orange. Możemy dostać 150 zł prowizji za każdego, komu skutecznie się poleci światłowodowe łącze. Telekom otwiera też drogę do awansu zawodowego sprzedawcy – jak ktoś chce, może bowiem zostać nie tylko polecającym, ale i zbierającym zamówienia.

Oo zarejestrowaniu w aplikacji i wyrażeniu zgody na regulamin można już zacząć wprowadzać dane znajomych (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu), resztą zajmie się już telekom. Jeśli osoba polecona zdecyduje się na zakup, Orange prześle na konto polecającego 150 zł. Uwaga: w praktyce prowizja jest nieco wyższa, gdyż na starcie po zainstalowaniu aplikacji dostajemy już 50 zł, do odebrania po pierwszym skutecznym poleceniu.

Po przełączeniu się na wersję Pro (dla sprzedawców) należy uzupełnić swoje dane, a następnie przejść szkolenie online – i oto stajemy się terenowym sprzedawcą internetu (i a także telewizji) po światłowodzie. Zbierając osobiście zamówienia, mamy możliwość zarobienia więcej. Prowizja równa jest trzem średnim rachunkom, zapłaconym przez osobę, której usługa Orange Światłowód została polecona.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOrange Polska
Liczba pobrań649
Data aktualizacji15 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
goFiber ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)