bEiJSZbF
goFiber ikona

goFiber2.03.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja goFiber to sposób na zarabianie na polecaniu i sprzedawaniu usług Orange. Możemy dostać 150 zł prowizji zakażdego, komu skutecznie się poleci światłowodowe łącze. Telekom otwiera też drogę do awansu zawodowego sprzedawcy –jak ktoś chce, może bowiem zostać nie tylko polecającym, ale i zbierającym zamówienia.

bEiJSZbH

Oo zarejestrowaniu w aplikacji i wyrażeniu zgody na regulamin można już zacząć wprowadzać dane znajomych (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu), resztązajmie się już telekom. Jeśli osoba polecona zdecyduje się na zakup, Orange prześle na konto polecającego 150 zł. Uwaga: w praktyce prowizja jest nieco wyższa, gdyż na starcie po zainstalowaniu aplikacji dostajemy już 50 zł, do odebrania po pierwszym skutecznym poleceniu.

Po przełączeniu się na wersję Pro (dla sprzedawców) należy uzupełnić swoje dane, a następnie przejść szkolenie online – i oto stajemy sięterenowym sprzedawcą internetu (i a także telewizji) po światłowodzie. Zbierając osobiście zamówienia, mamy możliwośćzarobienia więcej. Prowizja równa jest trzem średnim rachunkom, zapłaconym przez osobę, której usługa Orange Światłowód została polecona.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentOrange Polska
Liczba pobrań188
Data aktualizacji15 cze 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna
goFiber ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiJSZcD