#goFiber – polecając światłowodowy Internet dostaniesz od Orange nawet 200 zł

#goFiber – polecając światłowodowy Internet dostaniesz od Orange nawet 200 zł

11.10.2016 09:49, aktual.: 11.10.2016 10:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange Światłowód to kolejne wyzwanie dla tych, którym wydajesię, że już mają internet szerokopasmowy. W końcu to wszystkokwestia definicji, kiedyś posiadanie łącza 2 Mb/s było powodem doszczęścia. Dzisiaj „pomarańczowi” mówią jednak o łączachoptycznych w domu o przepustowości nawet 600 Mb/s (no powiedzmy –gwarantowane jest 100 Mb/s), a w dodatku obiecują pieniądzeza polecanie ich usługi.

Aplikacja goFiber to sposób na przerobienie klientów wrozproszoną sieć sprzedawców. Oferując po 150 zł prowizji zakażdego, kto za jej pomocą skutecznie poleci światłowodowe łączeOrange, telekom otwiera też drogę do awansu zawodowego sprzedawcy –jak ktoś chce, może bowiem zostać nie tylko polecającym, ale izbierającym zamówienia.

Zacznijmy jednak od poleceń: tutaj po zarejestrowaniu w aplikacjii wyrażeniu zgody na regulamin musicie się zastanowić, komuspośród waszych znajomych przydałby się światłowód – i jestw zasięgu oferowanej przez Orange usługi. Należy podać jej danekontaktowe (wystarczy imię, nazwisko i numer telefonu), resztązajmie się już telekom. Jeśli osoba polecona zdecyduje się nazakup, „pomarańczowi” prześlą na nasze konto 150 zł (a nawetnieco więcej, gdyż na starcie po zainstalowaniu aplikacji dostajemyjuż 50 zł do odebrania po pierwszym skutecznym poleceniu).

Po przełączeniu się na wersję Pro należy uzupełnić swojedane, następnie przejść szkolenie online – i oto stajemy sięterenowym sprzedawcą internetu (i a także telewizji) poświatłowodzie. Zbierając osobiście zamówienia, mamy możliwośćzarobienia więcej, prowizja równa jest trzem średnim rachunkom,zapłaconym przez osobę, której usługa Orange Światłowódzostała polecona.

Trzeba pamiętać, że bez względu na sposób korzystania zaplikacji #goFiber, jest to z perspektywy fiskusa dodatkowy dochód.Orange zapewnia więc, że wystawi PIT, zarówno polecającym, jak isprzedawcom.

Aplikacja jest dostępna póki co na Androida, ale niebawem pojawisię wersja na iOS-a. Więcej informacji znajdziecie na stronieszybciejniz.pl. Możemy siętam dowiedzieć, że dzięki niespotykanej dotąd prędkości łączainternetowego można pobrać płytę w FullHD w 3 minuty,cokolwiek by to miało znaczyć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)