GOG.com otwiera się na Maki

GOG.com otwiera się na Maki

19.10.2012 14:23

Nie tylko Linux zdobywa coraz mocniejszą pozycję w oczach producentów gier, graczy, czy na przykład firmy Valve. O Makach i OS X branża również myśli, choć może nie tak intensywnie, jak można by sobie tego życzyć. Postęp jednak widać, gier jest coraz więcej, a dziś na GOG.com pojawiły się pierwsze pozycje dla komputerów z jabłkiem.

Na początek GOG.com proponuje 50 pozycji, z czego w 28, w tym Syndicate, Wing Commandera i Ultimę, będzie można zagrać na Maku po raz pierwszy w historii (maszyna wirtualna się nie liczy). W ofercie znalazły się także bardziej lub mniej znane produkcje, jak Simcity 2000, Crusader: No Remorse, Little Big Adventure, Tiny & Big: Grandpa’s Leftovers czy Botanicula. Ponieważ to GOG.com, nie mogło zabraknąć Wiedźmina i Wiedźmina 2: Zabójców Królów.

Obraz

Jest wydarzenie, jest więc też pretekst do promocji, nie tylko dla użytkowników Maków. W ciągu nadchodzącego tygodnia wybrane gry będzie można kupić za pół ceny, w tym rozszerzoną edycję pierwszego wydania Wiedźmina, Simcity 2000 czy Theme Hospital. Przez pierwsze 2 dni sprzedaży gier na Maki można także kupić Wiedźmina 2 za 75% ceny. Oczywiście to dopiero początek i oferta dla Maków będzie się szybko powiększać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)