MacOSDomInne programy dla domuGOG Galaxy
GOG Galaxy ikona

GOG Galaxy2.0.51.58

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GOG Galaxy to nowa platforma dla graczy będąca odpowiednikiem Steama, Origina i UPlay. Jest to platforma cyfrowej dystrybucji gier wyposażona w dodatkowe usługi i możliwości kładąca nacisk na brak zabezpieczeń ograniczających użytkownika.

Klient platformy GOG Galaxy ma ułatwić instalowanie gier, bezpośrednie pobieranie ich na dysk, zarządzanie i aktualizację posiadanych tytułów. Galaxy zostało stworzone przez CD Projekt, które jest właścicielem GOG.com oraz CD Projekt Red.

Tak samo jak w Steamie, w GOG Galaxy zobaczymy wszystkie zakupione przez nas tytuły w głównym menu. Dla użytkowników udostępniono również takie funkcje jak galerię zebranych w grach osiągnięć czy chat, aby porozmawiać ze znajomymi. Dodano również bardzo ciekawą i przydatną opcję: po ewentualnym niezadowoleniu gracza z nowej łatki lub patcha można użyć funkcji rollback, która umożliwia cofnięcie gry do poprzedniej wersji. Uda nam się również sprawdzić, ile czasu spędziliśmy z daną produkcją, a nawet jakie miejsce zajmujemy na rankingach. GOG Galaxy jest również odpowiedzialny za tryb wieloosobowy i wszystkie powiązane z nim funkcje.

Używanie tej aplikacji jest w pełni opcjonalne, co jest również podkreślane przez samych producentów. Warto jednak pobrać tego klienta, jeśli chcemy ułatwić sobie nawigację po zakupionych przez nas tytułach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań272
Data aktualizacji3 cze 2022
Rozmiar pliku242.56 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
GOG Galaxy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)