iOSRozrywka i hobbyAplikacje rozrywkoweGoing.
Going. ikona

Going.9.17.03

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Going. to polska aplikacja agregująca informacje o wydarzeniach z największych polskich miast. W atrakcyjnej formie można nie tylko zapoznać się nie tylko z ich ofertą kulturalną, ale także znaleźć drogę na miejsce, a nawet kupić bilety.

Użytkowanie Going. rozpoczyna się od określenia miasta, znajdziemy tutaj między innymi Warszawę, Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Poznań czy Lublin. Następnie w atrakcyjnej formie graficznej zaprezentowane są najważniejsze wydarzenia kulturalne (muzyczne, filmowe, związane ze sztukami wizualnymi, a nawet gastronomiczne) zarówno w Polsce, jak i w poszczególnych miastach.

Użytkownik ma możliwość precyzyjnego określenia ram czasowych, jakie go interesuję, jak też zapoznania się ze szczegółami każdego z wydarzeń: z poziomu aplikacji można uzyskać dostęp do informacji dostarczanych przez organizatora, jak również zapoznać się z ceną biletu.

Aplikacja umożliwia także założenie konta, czego dokonać można za pomocą danych z Facebooka. Po zalogowaniu możliwe jest dodawanie wydarzeń do ulubionych, jak również wykorzystanie aplikacji, jako pośrednika w zakupie biletu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoing App Co.
Liczba pobrań79
Data aktualizacji17 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Going. ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)