WindowsBiuroPrzeglądarki dokumentówGonVisor
GonVisor ikona

GonVisor2.55.01

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GonVisor to przeglądarka zdjęć, komiksów, mangi, czasopism i książek w formie elektronicznej. Za jej pomocą możemy otwierać, zarządzać i tworzyć pliki w formatach CBR, CBA, CBA, CB7, ZIP, RAR, ACE i 7ZIP.

Przeglądarka plików w GonVisor umożliwia otwieranie standardowych plików, komiksów zapisanych w formatach CBR, CBZ, CBA i CB7, obrazów, dokumentów PDF, skompresowanych plików (RAR, ZIP, ACE, 7ZIP) oraz rozpakowywanie galerii zdjęć. Dostępna jest ponadto możliwość korzystania z zakładek, dzięki którym możemy kontynuować czytanie od miejsca, w którym skończyliśmy.

GonVisor umożliwia tworzenie plików CBZ i CZB (można je zabezpieczyć hasłem) zawierających grupę wybranych obrazów, które można umieścić w określonej kolejności. Tak przygotowany plik opatrzymy dodatkowym opisem (autor, data, typ, komentarz). Użytkownicy docenią z pewnością obecność łatwej w obsłudze wyszukiwarki plików, która wskazuje, jakie komiksy przeczytaliśmy albo rozpoczęliśmy ich czytanie. Warto dodać, że możliwe jest również bezproblemowe tworzenie pokazu slajdów z funkcją ustawienia czasu przejścia między kolejnymi obrazami.

Narzędzie może pochwalić się nieskomplikowanym, intuicyjnym interfejsem użytkownika, który sprawia, że przeglądanie książek elektronicznych czy komiksów w formie cyfrowej nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym odbiorcom. Możesz automatycznie zmniejszać marginesy lub całkowicie usunąć je, by np. zobaczyć fotografię na całym ekranie. Oddając się lekturze wyświetlisz treść na dwóch stronach obok siebie, a jeśli okaże się, że czcionka jest nieczytelna, skorzystasz z lupy. Narzędzie jest w pełni konfigurowalne – dostosujesz je na wiele sposobów tak, by korzystanie z niego za pomocą myszy i klawiatury było dla Ciebie komfortowe.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentG.A.A.
Liczba pobrań1 073
Data aktualizacji29 cze 2020
Rozmiar pliku2.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GonVisor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)