bEiGShfV

Goodgame Empire

Strona głównaWindowsGryStrategiczneGoodgame Empire
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Goodgame Empire to klasyczna gra strategiczna MMO w modelu free-to-play, której akcja toczy się w średniowieczu. Tytuł dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej oraz na urządzeniach mobilnych z Androidem oraz iOS-em i pozwala na wspólną rozgrywkę użytkownikom z całego świata.

bEiGShfX

Rozwój podstawą sukcesu

Gracz wciela się w średniowiecznego władcą niewielkiej wioski. Jego głównym zadaniem jest rozbudowa i rozwój osady oraz odpieranie ataku wrogich wojsk. Osiągnąć to można w prosty sposób, którego podstawą jest dostarczanie możliwie największej ilości dostępnych surowców. To właśnie dzięki nim możemy budować nowe budynki, udoskonalać już istniejące czy też szkolić wojsko.

Dbaj o ludność we wiosce

Tyle jeśli chodzi o podstawy. Bardzo istotną kwestią w Goodgame Empire pełni również ludność zgromadzona w naszej wiosce. To właśnie ona za sprawą podatków zapełnia nasz skarbiec wirtualnymi monetami wymaganymi w trakcie rozgrywki. Gra oferuje możliwość wybudowania 60 różnych budynków i szkolenia ponad 50 różnych jednostek wojskowych dla naszej armii. Te ostatnie dają nam możliwość najeżdżania i plądrowania naszych wrogów.

Sojusze i wspólne ataki na wroga

Była mowa o wrogach, warto więc wspomnieć o sojusznikach. Goodgame Empire pozwala nawiązywać sojusze, dające wiele korzyści. Mowa o handlu surowcami czy wspólnym ataku na wroga czy obronie własnych królestw. Sojusze to istotny aspekt społecznościowy tej gry. Jako atut warto również wymienić dopracowaną, bajkową oprawę graficzną.

Kluczowe cechy gry:

  • popularna strategia MMO dostępna w przeglądarce
  • cel gry to rozbudowa wioski i szkolenie armii
  • aspekty społecznościowe – nawiązywanie sojuszy i wspólne ataki na wroga
  • 60 budynków oraz 50 jednostek wojskowych
  • za darmo i po polsku
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Kup program
Wszystkie wersje
Goodgame Empire nullwersja stabilna (32-bit)
Goodgame Empirelub uruchom w przeglądarce
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań106
Data aktualizacji9 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiGShgT