WindowsArchiwumProgramy archiwalneGoody the remake 1.5

Goody the remake 1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zaułkami i ciemnymi zakamarkami pewnego miasta przemyka dźwigający na swych barkach ciężki pakunek, zamaskowany jegomość. To Goody, sympatyczny złodziejaszek penetrujący miasto w poszukiwaniu porozrzucanych paczek z pieniędzmi. Są one mu niezbędne, by dokonać zakupu odpowiednich narzędzi, za pomocą których Goody - bo tak nazywa się nasz bohater - będzie w stanie dostać się do ukrytego w podziemiach bankowego sejfu.

Niestety, nawet najlepszy sprzęt i oprzyrządowanie jakim jest w stanie posługiwać się Goody, to za mało, by wejść w posiadanie zawartości sejfu Banco de Espania. Kluczem do całej zagadki okazują się niepozorne przedmioty w kształcie niewielkiego walca rozproszone po cały mieście. W nich znajdują się numery składające się we właściwą kombinację liczb, od których uzależniony jest końcowy sukces całej akcji. Goody nie jest w mieście sam. Na straży porządku stoi oficer policji Rodriguez, który praktycznie nie odstępuje naszego bohatera na krok, a największą jego ambicją okazuje się chęć osadzenia Goodiego w miejskim więzieniu, gdzie miałby on spędzić resztę swoich dni. Następny w kolejności jest Charly el Bardeos, znany miejscowy złodziejaszek, który chętnie zaopiekowałby się pieniędzmi Goodiego. Kolejną osobą naprzykszającą się naszemu bohaterowi jest Seniora Maria - sprzątaczka, której unoszące się w powietrzu chmury kurzu i pyłu są w stanie powalić niemalże każdego. Do klubu "sympatyków" Goodiego należą ponadto: goryl Gorilla, który właśnie zbiegł z miejskiego ZOO, pracownicy budynku biurowego, żarłoczni bankierzy oraz senni karatecy. Nawet matka natura stanęła przeciw wesołemu rubaszcze; szczury, jadowite węże i pszczoły robią wszystko, by przeszkodzić Goodiemu. W mieście działa gęsta sieć wind, które ułatwiają dostanie się do tunelu metra, gdzie nasz bohater przemieszcza się najszybciej i w sposób najbardziej bezpieczny. Ponadto posiada on drabinę, przy pomocy której pokonuje niedostępne wzniesienia. Przeciw wszelkim przeszkadzajkom Goody używa cegłówek, którymi jest w stanie rzucać na niemałe odległości. W celu wzmocnienia krzepy popija co pewien czas piwko dostarczające mu sił i energii :-). Należy uważać, by nie podejść do gry w sposób zbyt lekceważący. Poziom trudności jest wysoki, a zdobycie kompletu liczb składających się na numer odbezpieczający sejf wymaga wielu prób i dużego samozaparcia.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCOPTRON games
Liczba pobrań12 256
Data aktualizacji10 lis 2005
Rozmiar pliku20.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)