AndroidAkcesoriaWyszukiwarkiGoogle
Google ikona

Google

  • Google
  • Google

Google to podstawowa i sztandarowa aplikacja firmy Google dla systemu Android. Pozwala ona na korzystanie z najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki w ramach urządzenia mobilnego. Obsługuje wprowadzanie zapytań zarówno w formie pisanej, jak i dyktowanie zapytań głosem.

Aplikacja wyszukuje nie tylko w Internecie, ale również w zawartości telefonu np. w zapisanych kontaktach. Z poziomu wyszukiwarki możliwe jest także przeszukiwanie historii wyszukiwania i jej edycja, np. usuwanie stron z listy odwiedzonych. Dodatkową funkcją jest Google Now – osobisty asystent, który poprzez analizę lokalizacji i zapytań do wyszukiwarki wyświetla różne dodatkowe informacje np. pogodę na najbliższe dni, gotową do uruchomienia nawigację, podpowiedzi tłumaczeń lub wymiany walut, czy też plan komunikacji miejskiej.

Niestety tylko część opcji tej funkcji jest dostępna w Polsce. Samo Google Now wymaga natomiast ciągłego włączenia nawigacji GPS, okresowo zapisuje lokalizację i może negatywnie odbijać się na czasie działania na baterii. Aplikacja zapewnia widget wyszukiwarki oraz paneli Google Now, dodatkowo widget dla ekranu blokady.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.36 ocen
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań11 429
Data aktualizacji25 lip 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Google ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)