Google aktualizuje: Chrome 55 na Androida szybszy i z trybem offline

Google aktualizuje: Chrome 55 na Androida szybszy i z trybem offline

07.12.2016 17:07, aktual.: 08.12.2016 13:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google zaprezentowało dziś nowości w swoich aplikacjach mobilnych przeznaczonych na Androida. Dotyczy to przeglądarki Google Chrome – w ważnym wydaniu 55 na pecety porzucono Flasha i zredukowano zasobożerność przeglądarki. Chrome 55 na urządzenia mobilne także przynosi sporo nowego.

Najnowszy Chrome ma oferować więcej w sytuacjach, gdy użytkownik z jakich powodów nie będzie miał dostępu do Sieci. Lada moment do użytkowników powinna trafić najnowsza wersja, w której pojawiła się możliwość pobierania plików audio, wideo a nawet całych stron internetowych. W menu widoczna będzie nowa ikona, której pacnięcie spowoduje zapisanie danej treści i umożliwi dostęp do niej offline.

Obraz

Ponadto do nowego Chrome'a na Androida trafi możliwość sprawdzania pisowni w polach formularzy, a także usprawnienia w interfejsie wyszukiwania. Program, podobnie jak w przypadku wersji na pecety, ma być w związku z optymalizacją silnika mniej łasy na RAM. Aktualną wersję programu znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Przeglądarka to jednak nie jedyny program, który zyska nowe funkcje. Jak pisaliśmy wcześniej Google przebudowało także swoją być może najważniejszą aplikację, czyli wyszukiwarkę.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)