Google aktualizuje: Chrome 55 na Androida szybszy i z trybem offline

Google aktualizuje: Chrome 55 na Androida szybszy i z trybem offline

Google aktualizuje: Chrome 55 na Androida szybszy i z trybem offline
07.12.2016 17:07, aktualizacja: 08.12.2016 13:17

Google zaprezentowało dziś nowości w swoich aplikacjach mobilnych przeznaczonych na Androida. Dotyczy to przeglądarki Google Chrome – w ważnym wydaniu 55 na pecety porzucono Flasha i zredukowano zasobożerność przeglądarki. Chrome 55 na urządzenia mobilne także przynosi sporo nowego.

Najnowszy Chrome ma oferować więcej w sytuacjach, gdy użytkownik z jakich powodów nie będzie miał dostępu do Sieci. Lada moment do użytkowników powinna trafić najnowsza wersja, w której pojawiła się możliwość pobierania plików audio, wideo a nawet całych stron internetowych. W menu widoczna będzie nowa ikona, której pacnięcie spowoduje zapisanie danej treści i umożliwi dostęp do niej offline.

350191995937122241

Ponadto do nowego Chrome'a na Androida trafi możliwość sprawdzania pisowni w polach formularzy, a także usprawnienia w interfejsie wyszukiwania. Program, podobnie jak w przypadku wersji na pecety, ma być w związku z optymalizacją silnika mniej łasy na RAM. Aktualną wersję programu znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Przeglądarka to jednak nie jedyny program, który zyska nowe funkcje. Jak pisaliśmy wcześniej Google przebudowało także swoją być może najważniejszą aplikację, czyli wyszukiwarkę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)