iOSDomZarządzanie usługamiGoogle Authenticator
Google Authenticator ikona

Google Authenticator4.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Authenticator to aplikacja pozwalająca na korzystanie z urządzenia jak z prawdziwego tokena, dzięki czemu można bezpiecznie zalogować do konta Google'a poza miejscem zamieszkania. Wystarczy w ustawieniach bezpieczeństwa konta włączyć weryfikację dwuetapową, a następnie zeskanować kod kreskowy przy pomocy aplikacji w celu dodania obsługi konta.

Dzięki temu dane użytkownika będą lepiej chronione przed niepowołanym dostępem, gdyż następnym razem logując się do skrzynki pocztowej z niezaufanego komputera, będzie potrzebne wprowadzenie jednego z generowanych co 30 sekund kodów weryfikacyjnych, by dokończyć proces uwierzytelnienia.

Mimo że aplikacja powstała z myślą o użytkownikach kont Google'a, obsługiwane są również inne serwisy: Wordpress, Outlook, Dropbox, Evernote, LastPass i inne. (W niektórych serwisach zamiast skanu kodów kreskowych, może pojawić się wymóg przepisania kodu aktywującego.)

Do poprawnego działania aplikacji wymagany jest wyłącznie zsynchronizowany zegarek, dzięki czemu działać będzie ona nawet w trybie offline.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań413
Data aktualizacji1 sie 2023
Rozmiar pliku1.56 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Google Authenticator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)