bEKBZfYR
Google Chrome ikona

Google Chrome

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Chrome to mobilna wersja przeglądarki o takiej samej nazwie, flagowy produkt Google dla platformy Android. Przeglądarka zapewnia podstawowe funkcje takie jak przeglądanie w kartach, obsługę JavaScript i blokowania wyskakujących okienek, wspiera również najnowsze standardy internetowe i wiele opcji dodatkowych.

bEKBZfYT

Niewątpliwą zaletą jest dwukierunkowa synchronizacja danych w ramach konta Google i desktopowym Chrome, dzięki czemu użytkownik otrzymuje szybki dostęp do swoich zakładek, historii, a nawet otwartych na innych urządzeniach kart. Przeglądarka obsługuje również tłumaczenie witryn w ramach Google Translate, oraz udostępnianie im lokalizacji użytkownika (za jego zgodą). Dostępny jest również tryb pełnoekranowy, który działa automatycznie (po przewinięciu strony pasek adresu jest ukrywany).

Na podobieństwo Opery, Google wyposażyło Chrome w możliwość kompresji witryn „w locie”, dzięki któremu możliwe jest zaoszczędzenie transferu, oraz przyśpieszenie przeglądania w wypadku użycia transmisji pakietowej poprzez zastosowanie technologii SPDY po stronie serwerów Google (dostępne w wersji beta przeglądarki).

Dostępne jest również wysyłanie nagłówka „Do Not Track” proszącego witryn o to, aby nie śledziły one użytkownika, oraz wybór wielkości skalowania stron. Niestety póki co przeglądarka nie obsługuje rozszerzeń znanych z wersji desktopowej. Nie obsługuje również wtyczki Adobe Flash Player stawiając na technologię HTML5.

Uwaga!

W Google Play znajdują się 4 wersje przeglądarki Chrome z czterech kanałów rozwojowych:

Udostępnij
Google Chrome nullw oficjalnym sklepie Google Play
Google ChromeBeta
Google ChromeCanary
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.612 ocen
Twoja ocena:
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań74 103
Data aktualizacji19 paź 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Google Chrome ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKBZfZP