Google Developer Days w tym roku w Krakowie

Google Developer Days w tym roku w Krakowie
03.08.2017 14:55
Google Developer Days w tym roku w Krakowie

Jedna z największych konferencji dla programistów w Europie w tym roku zawita do Polski, a konkretnie do Krakowa. Na początku września odbędą się tam Google Developer Days, podczas których spotkają się 2 tysiące programistów. W planach jest prawie 50 sesji technicznych, z których większość będzie można oglądać na żywo także w zaciszu własnego domu.

Konferencja rozpocznie się we wtorek, 5 września, od prezentacji wszystkich ostatnich innowacji Google dla programistów. W trakcie dwudniowego wydarzenia programiści będą mieli możliwość podniesienia swoich umiejętności i poznania najnowszych trendów w branży. Program konferencji dedykowany jest wszystkim deweloperom, niezależnie od stopnia zaawansowania i wykorzystywanych narzędzi.

Będzie sporo prelekcji ogólnych, ale nie zabraknie związanych z konkretnymi rozwiązaniami Google'a, jak AMP i programowanie na Androida O, będzie można poznać nowinki z zakresu uczenia maszynowego z silnikiem TensorFlow, Progressive Web Apps, rozwoju aplikacji dla Asystenta Google, użycia Androida do programowania urządzeń Internetu Rzeczy i wielu innych tematów. Pełna agenda jest już dostępna na stronie GDD.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie Google Developer Days. Ponadto organizatorzy we współpracy z Flixbus zapewniają uczestnikom darmowy transport do Krakowa z niemal wszystkich dużych europejskich miast. Wybrane sesje będzie można śledzić na żywo na kanale YouTube Google Developers. Warto być kobietą i warto zabrać na GDD przyjaciółkę. Na konferencji Google Developer Days swoją wiedzą dzielić się będą najlepsi eksperci Google, w tym wiele kobiet. Dla pierwszych stu pań, które zdecydują się na zakup biletu, przygotowaliśmy dodatkową zachętę – do biletu z puli promocyjnej panie otrzymają drugi bilet gratis.

Tell us your story with #HowiCode for Google Developer Days – Europe!

Dlaczego Kraków? Organizatorzy tłumaczą, że Google dostrzega potencjał w naszym regionie. Ponad milion wysoko wykwalifikowanych programistów pochodzi z Europy Środkowej i Wschodniej – z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji. Każdego roku liczba absolwentów informatyki w tym regionie jest wyższa od tej w Stanach Zjednoczonych. Google Developer Days, największa konferencja branżowa organizowana przez firmę, dotychczas odbywała się m.in. w Brazylii, Stanach Zjednoczonych czy Chinach. W tym roku Google zaplanował dwie edycje – grudniową w Indiach oraz edycję europejską – 5 i 6 września w Polsce.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)