Google Finance ikona

Google Finance

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Finance to niewielka aplikacja przygotowana dla platformy Android z myślą o obsłudze serwisu internetowego o takiej samej nazwie wprost z urządzenia mobilnego. Aplikacja daje dostęp do danych z usługi Finance – pozwala na przeglądanie danych dotyczących aktualnych rynków światowych oraz konkretnych firm. Wyświetla również aktualności ze świata biznesu.

Aplikacja integruje się z wybranym kontem Google użytkownika spośród wszystkich zapisanych na urządzeniu. Synchronizuje ona dane tak, że z poziomu urządzenia mobilnego może on śledzić te same firmy, które skonfigurował w usłudze webowej. Główne okno aplikacji przedstawia podsumowanie danych z rynków, wyświetlając najważniejsze giełdy w Stanach Zjednoczonych. Użytkownik może przeglądać ich dokładne dane, a także wykresy zmian na przestrzeni od ostatniego dnia aż po 5 lat do tyłu. Wbudowana w aplikację wyszukiwarka pozwala na sprawdzenie konkretnej firmy, cen akcji i ich zmian w czasie. Google Finance wyświetla ponadto aktualności dotyczące danych firm, które mogą mieć bezpośredni wpływ na ich sytuację finansową.

Synchronizowane dane obejmują firmy dodane do tzw. portfolio, a więc listy firm ulubionych, które użytkownik chce śledzić. Zmiany są aktualizowane automatycznie, użytkownik poprzez ustawienia może tę funkcję samodzielnie wyłączyć. Aplikacja jest udostępniana zupełnie za darmo, nie wyświetla żadnych reklam. Jej interfejs jest dosyć przestarzały, niemniej pozwala na przeglądanie najważniejszych danych. Google Finance nie posiada wsparcia dla języka polskiego.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań54
Data aktualizacji17 kwi 2014
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Google Finance ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)