bEEwcJEB
Google Keep ikona

Google Keep

Strona głównaiOSAkcesoriaNotesyGoogle Keep
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Keep to usługa i aplikacja do zarządzania naszymi notatkami od firmy Google. W przeciwieństwie do takich programów jak OneNote i Evernote stawia na prostotę i minimalizm.

bEEwcJED

Możliwości aplikacji są jednak regularnie rozbudowywane. Choć daleko im jeszcze do wspomnianej konkurencji, to jednak wraz z kolejnymi aktualizacji program zyskuje nowe, przydatne rozwiązania. Notatki mogą zawierać treści różnego typu: podstawowe notatki tekstowe, poprzez listy zadań / pola wyboru, zdjęcia, aż po nagrywanie dźwięku np. głosu. Przypomnienia mogą być wybierane na porę dnia, określoną godzinę bądź też lokalizację.

Pojedyncza notatka może łączyć ze sobą nawet wszystkie powyższe opcje. Ponadto użytkownik zyskuje możliwość wyszukiwania, oraz przeglądania notatek archiwalnych. Wzorem Gmaila zapiski możemy oznaczać etykietami, które zastępują klasyczne foldery. Dodatkowo aplikacja posiada bardzo poręczny widget w centrum powiadomień, za pomocą którego w szybki sposób stworzymy nowe notatki. Limit ilości danych wyznacza jedynie ilość wolnego miejsca na naszym koncie Google. Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań148
Data aktualizacji19 wrz 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Google Keep ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEwcJFz