AndroidBiuro i firmaPrzeglądarki dokumentówGoogle PDF Viewer
Google PDF Viewer ikona

Google PDF Viewer

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google PDF Viewer to bardzo prosta aplikacja, która pozwala na otwieranie plików PDF. Domyślnie jest ona również dostępna jako składnik programu Dysk Google, ta aplikacja została wydana przez producenta z myślą o osobach, które nie chcą instalować całego klienta chmury internetowej.

Całość jest bardzo prosta i zapewnia jedynie podstawową funkcjonalność. Program pozwala na odczyt plików, a także wyszukiwanie w nich określonej frazy. Dostępna jest ponadto opcja przesyłania pliku przy użyciu systemowego mechanizmu udostępniania, a także integracja z drukowaniem w chmurze zapewniamy przez konto Google. Program po zainstalowaniu nie wyświetla żadnej ikony na liście aplikacji. Można go uruchomić dopiero przy próbie otworzenia plików PDF - system zapyta użytkownika o wybór aplikacji i czytnik będzie znajdował się na podanej przez niego liście.

Google PDF Viewer jest udostępniany za darmo, program posiada interfejs w języku polskim. W celu odinstalowania tego czytnika musimy przejść do ustawień, a następnie pozycji aplikacje. Tam znajdziemy program i będziemy mogli usunąć go z urządzenia.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań4 513
Data aktualizacji22 sty 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Google PDF Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)