Google Play Music All Access — kolejny konkurent Deezera i Spotify już w Europie

08.08.2013 14:53, aktual.: 08.08.2013 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Google Play Music All Access to usługa muzyczna przypominająca znane Spotify, Xbox Music czy Deezera — umożliwia słuchanie muzyki na życzenie, przesyłanej strumieniowo do aplikacji na urządzeniu mobilnym lub odtwarzacza w przeglądarce. Uruchomiona w maju dotarła oto do Europy.

Obraz

Z usługi można skorzystać obecnie w Wielkiej Brytanii, Australii, Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Luksemburgu, Nowej Zelandii, Portugalii, Włoszech i Stanach Zjednoczonych. Google Play Music All Access nie będzie jednak miał wersji darmowej. Obecnie subskrypcja kosztuje 7,99 € lub 7,99 £, po 15 września cena wzrośnie do 9,99 € (lub funtów) miesięcznie. Darmowy okres próbny trwa 30 dni.

Do Polski usługa oficjalnie jeszcze nie dotarła. Z multimedialnych działów w Google Play mamy na razie dostęp jedynie do książek. W przygotowaniu jest także aplikacja do obsługi Google Music na urządzeniach z systemem iOS. Tym samym Google powoli stara się zająć miejsce głównego (a najchętniej jedynego) dostawcy multimediów dla niektórych użytkowników.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (24)
Zobacz także