AndroidAkcesoriaWyszukiwarkiGoogle Search Lite
Google Search Lite ikona

Google Search Lite0.1.164850219

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja jest odczuwalnie odchudzoną wersją Google Search. Oprócz dostępny do samej wyszukiwarki, Search Lite to także skróty do pozostałych popularnych usług Google, w tym tłumacza, map czy agregatora newsów.

Search Lite przeznaczony jest dla osób mieszkańców krajów rozwijających się. Głównym założeniem jest zapewnienie szybkiego i wygodnego dostępu do usług Google przy jednoczesnym nastawieniu na mniejsze zużycie pakietu internetowego oraz mniejszych wymagań dotyczących wydajności smartfona. Aplikacja wygląda prosto i nie ma rozbudowanych animacji..

Centrum stanowi ekran główny. Przy domyślnych ustawieniach znajdziemy na nim wyszukiwarkę, newsy, wyszukiwarkę obrazów, pogodę, nawigację pokazującą najbliższe miejsca (np. restauracje), tłumacza oraz zapisane strony. Zapisane strony to jeden z głównych ukłonów w stronę oszczędzenia pakietu danych. Główny ekran możemy personalizować. Wybierzemy tapetę oraz kategorie dostępnych skrótów do usług Google. Co ciekawe, pasek wyszukiwarki został umieszczony na dole. Umożliwia on wyszukiwanie tekstowe oraz z wykorzystaniem głosu.

Dostępne są kolejne ustawienia mające zmniejszyć zużycie danych, to znajdziemy opcje używania lżejszych wersji stron internetowych i wymuszenie korzystania z wbudowanej przeglądarki internetowej. Dostarczona przeglądarka nastawiona jest na zmniejszenie zużycia danych oraz zapewnia szybki dostęp do funkcji pobrania strony do zakładki offline.

Podczas wstępnej konfiguracji proszeni jesteśmy o wybór języka. Na liście nie jest widoczny angielski, ale kliknijcie od razu na przycisk Done, a aplikacja uruchomi się w wersji z językiem angielskim.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań415
Data aktualizacji18 sie 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Google Search Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)