iOSMultimediaInne programy multimedialneGoogle Spotlight Stories
Google Spotlight Stories ikona

Google Spotlight Stories

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Spotlight Stories pozwala w nietypowy i interaktywny sposób podejść do oglądania animacji. Dzięki specjalnie przygotowanym filmom i aplikacji, możemy stać się aktywnym świadkiem przedstawianych wydarzeń .

Z poziomu Google Spotlight Stories mamy dostęp do kilku darmowych materiałów wideo przygotowanych w odpowiedniej technologii. Większość z nich dostępna jest za darmo, różnią się za to rozmiarem. Możemy pobrać produkcję drobniejsze, ważące niewiele ponad 50 mb jak i takie, których rozmiar zbliża się do 1 GB. Każda z historii posiada informacje o autorze oraz krótki opis.

Zabawa Google Spotlight Stories polega na możliwości dowolnego obracania głową podczas trwania filmu. Możemy się rozglądać, spoglądać za siebie, czy też do góry. Znajdziemy tu animacje 3D i 2D, sferyczny (360°) obraz i dźwięk w jakości kinowej oraz technologia wykorzystująca czujniki.

Google Spotlight Stories to ciekawa i multimedialna rozrywka. Zarówno aplikacja jak i filmy dostępne są za darmo. Szkoda tylko, że jak na razie ich baza jest tak niewielka.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań54
Data aktualizacji3 gru 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Google Spotlight Stories ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)