Google szykuje nowości dla Gmaila, szuka zagubionej poczty

Google szykuje nowości dla Gmaila, szuka zagubionej poczty

28.02.2011 11:53, aktualizacja: 28.02.2011 12:48

Google przygotowuje się do szerszego wprowadzenia wkaźników znanych usługi Priority Inbox w Gmailu. Bada także przyczyny zaginięcia starych e-maili u niektórych z użytkowników poczty.

Jak podaje serwis CNet, Paul McDonald z firmy Google zapowiedział wprowadzenie kolejnych nowości do poczty Gmail. W webowym kliencie wkrótce mają pojawić się wskaźniki znane usługi Priority Inbox. Przypomnijmy, że jest to usługa mająca na celu ułatwienie pracy internautom, którzy otrzymują wiele e-maili. Mechanizm „uczy się”, które z otrzymywanych wiadomości są dla nas ważne, które zaś nie. Szerzej na ten temat informowaliśmy w sierpniu ubiegłego roku. Wskaźniki dla ważnych e-maili będą dostępne dla wszystkich użytkowników, nie tylko tych - jak dotychczas - z aktywowaną usługą Priority Inbox.

Konkretna data wprowadzenia zmian nie została podana. Google zajmuje się też sprawą znikania starszych e-maili, folderów i kontaktów, co zgłaszali podczas weekendu niektórzy użytkownicy Gmaila. Niektórzy z nich informowali o utracie wszystkich wiadomości zapisanych na koncie. Pracownicy firmy podali, że problem dotyczy zaledwie 0.08% użytkowników poczty. Nie wyjaśniono natomiast, co było przyczyną znikania e-maili. Poprawki, jak czytamy na stronach Apps Status Dashboard, powinny być udostępnione jeszcze dzisiaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)