Google Talk1.0.0.105

WindowsArchiwumProgramy archiwalneGoogle Talk
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Google Talk to kolejny darmowy produkt firmy Google, tym razem z branży komunikacji w czasie rzeczywistym.

Aplikacja pozwala m.in na prowadzenie rozmów tekstowych i głosowych ze znajomymi korzystającymi z usług Gmail. Poza samą opcją komunikacji werbalnej i niewerbalnej autorzy zadbali również o funkcję przesyłania plików do osób znajdujących się na naszej liście kontaktów. Dodatkowo z komunikatorem zintegrowano notyfikator pocztowy, dzięki któremu użytkownicy będą na bieżąco z zawartością swojej poczty. Niektóre opcje Google Talk działają w oparciu o Gmail, w tym możliwość archiwizowania rozmów na skrzynce pocztowej.

Komunikator pozwala również na zmianę opisów, stanów, wyglądu okna rozmowy itp. Użytkownicy posiadający konto w jakimkolwiek z serwisów Googla nie muszą się ponownie rejestrować, ponieważ Google Talk korzysta z tej samej bazy.

Ostatnia stabilna wersja Google Talk pojawiła się w 2008 roku. Projekt nie został jednak porzucony, ponieważ producent udostępnia ciągle wersje beta komunikatora - Google Talk Labs Edition.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.231 ocen
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań47 106
Data aktualizacji20 lis 2008
Rozmiar pliku1.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)