WindowsArchiwumProgramy archiwalneGoogle Talk

Google Talk1.0.0.105

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Google Talk to kolejny darmowy produkt firmy Google, tym razem z branży komunikacji w czasie rzeczywistym.

Aplikacja pozwala m.in na prowadzenie rozmów tekstowych i głosowych ze znajomymi korzystającymi z usług Gmail. Poza samą opcją komunikacji werbalnej i niewerbalnej autorzy zadbali również o funkcję przesyłania plików do osób znajdujących się na naszej liście kontaktów. Dodatkowo z komunikatorem zintegrowano notyfikator pocztowy, dzięki któremu użytkownicy będą na bieżąco z zawartością swojej poczty. Niektóre opcje Google Talk działają w oparciu o Gmail, w tym możliwość archiwizowania rozmów na skrzynce pocztowej.

Komunikator pozwala również na zmianę opisów, stanów, wyglądu okna rozmowy itp. Użytkownicy posiadający konto w jakimkolwiek z serwisów Googla nie muszą się ponownie rejestrować, ponieważ Google Talk korzysta z tej samej bazy.

Ostatnia stabilna wersja Google Talk pojawiła się w 2008 roku. Projekt nie został jednak porzucony, ponieważ producent udostępnia ciągle wersje beta komunikatora - Google Talk Labs Edition.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.231 ocen
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań47 126
Data aktualizacji20 lis 2008
Rozmiar pliku1.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)