iOSPodróże i transportInformatory turystyczneGoogle Trips – Plan Your Trip
Google Trips – Plan Your Trip ikona

Google Trips – Plan Your Trip

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Trips to przewodnik turystyczny, pozwalający zaplanować podróż i poznać atrakcje turystyczne w wybranym przez użytkownika regionie. W atrakcyjny sposób prezentowane są tam informacje nie tylko o miastach czy muzeach, ale także zabytkach, restauracjach i miejscach interesujących przyrodniczo.

Po uruchomieniu należy wprowadzić informacje na temat celu podróży, przy czym nie musi to być jedno miejsce. Następnie, w celu zaproponowania imprez, konieczne jest określenie terminu wyjazdu i powrotu. Możliwe jest także automatyczne zsynchronizowanie Google Trips z Gmailem, dzięki czemu w aplikacji pojawią się automatycznie dane dotyczące np. rejestracji w hotelu pochodzące z korespondencji.

Informacje o wartych odwiedzenia miejscach prezentowane są w formie kart opatrzonych zdjęciami, opisami i opiniami o miejscu. Szczególnie praktycznie prezentuje się możliwość przeglądania atrakcji według kategorii, np. przyrodnicze, architektoniczne, ale także po prostu w porządku alfabetycznym lub pod względem odległości do aktualnego położenia.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań219
Data aktualizacji4 cze 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Google Trips – Plan Your Trip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)