bEgKsXHF
Google Web Designer ikona

Google Web Designer11.0.1.0406

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Web Designer to narzędzie stworzone przez potentata w branży wyszukiwarek internetowych, mające za zadanie ułatwić projektowanie i tworzenie animacji na strony internetowe. Z jego pomocą możliwe jest również kreowanie nowoczesnych oraz efektownych reklam i banerów.

bEgKsXHH

Program charakteryzuje się przejrzystym interfejsem graficznym, w którym łatwo odnajdą się początkujący projektanci animacji. Oferuje on pełen pakiet narzędzi do tworzenia animowanych, a przy tym również interaktywnych elementów na strony internetowe. Znajdziemy wśród nich funkcje do zarządzania kolorami, manipulowania właściwościami poszczególnych elementów, jak również dostępnymi komponentami (galeria 360, galeria obrotowa, galeria przesuwana itp.), zdarzeniami i arkuszami stylów CSS.

Praca z Google Web Designer odbywa się za pośrednictwem graficznego edytora oraz osi czasu, za pośrednictwem której łatwo tworzyć można rozbudowane animacje. Dla nieco bardziej wymagających użytkowników przygotowano edytor tekstowy, pozwalający sprawnie "dopieszczać" tworzony projekt. Poszczególne elementy bazować mogą na mechanizmach stworzonych w technologii HTML, JS, CSS oraz XML.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań678
Data aktualizacji14 kwi 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Google Web Designer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgKsXIm
bEgKsXID