AndroidNarzędziaBenchmarki i diagnostykaGPS Data
GPS Data ikona

GPS Data6.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GPS Data to niewielka, darmowa aplikacja, dzięki której użytkownik może sprawdzić stan i informacje z nawigacji GPS. Potrafi ona informować o ustalonych satelitach, oraz dokładności działania nawigacji w metrach. Aplikacja pozwala również na sprawdzenie pozycji poszczególnych satelit na orbicie w określonym momencie.

Dostępna w aplikacji zakładka "świat" informuje o czasie lokalnym na bazie lokalizacji użytkownika, uniwersalnym (GMT), oraz czasach wschodu i zachodu słońca w danym dniu. Zakładka "informacje", podaje z kolei dokładne dane nawigacyjne – szerokość i długość geograficzną, a także wysokość nad poziomem morza, co może być bardzo przydatne np. podczas wszelkich zabaw w geocaching.

GPS Data informuje również o prędkości i kierunku poruszania się w trakcie ruchu. W ramach ustawień aplikacji możliwa jest między innymi zmiana wyświetlanych jednostek. Aplikacja jest udostępniana zupełnie za darmo i dostępna w polskiej wersji językowej, wyświetla jednak reklamy. Pozbawiona jest jest płatna wersja Pro.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPropane Apps
Liczba pobrań3 158
Data aktualizacji23 sty 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
GPS Data ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)