WindowsAkcesoriaMapy i nawigacja GPSGPS Track Editor
GPS Track Editor ikona

GPS Track Editor1.15.141 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GPS Track Editor to jedno z najlepszych narzędzi do edycji tras zapisanych przez system GPS.

Program daje możliwość podglądu oraz modyfikowania ścieżek GPS zapisanych przez wiele urządzeń - smartfonów, tabletów i innych, wyposażonych w moduł GPS. Z jego pomocą uzyskamy podgląd przebytej trasy wraz z szczegółowymi informacjami o jej długości, prędkości oraz czasie trwania.

GPS Track Editor doskonale sprawdza się podczas korygowania nieprecyzyjnych danych, wynikających m.in. z różnego rodzaju zakłóceń sygnału GPS. Większość odchyleń jest korygowana automatycznie, jednak użytkownik może także ręcznie edytować poszczególne punkty trasy, a także dodawać nowe, poprawiając tym samym szczegółowość ścieżki. Jako podkład do modyfikacji służy mapa OpenStreetMap. W programie nie zabrakło również funkcji łączenia i zapisywania w jednym pliku wielu ścieżek, a także ich dzielenia.

Edytor obsługuje ścieżki zapisane przez różnego rodzaju urządzenia w formatach GPX, NMEA oraz Magellan SD. Z poziomu ustawień użytkownik ma możliwość zmiany m.in. jednostek oraz formatów prezentowanych danych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena
ProducentMapSphere
Liczba pobrań31 230
Data aktualizacji13 maj 2013
Rozmiar pliku7.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GPS Track Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)