GPS Track Editor ikona

GPS Track Editor1.15.141 Beta

WindowsAkcesoriaMapy i nawigacja GPSGPS Track Editor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GPS Track Editor to jedno z najlepszych narzędzi do edycji tras zapisanych przez system GPS.

Program daje możliwość podglądu oraz modyfikowania ścieżek GPS zapisanych przez wiele urządzeń - smartfonów, tabletów i innych, wyposażonych w moduł GPS. Z jego pomocą uzyskamy podgląd przebytej trasy wraz z szczegółowymi informacjami o jej długości, prędkości oraz czasie trwania.

GPS Track Editor doskonale sprawdza się podczas korygowania nieprecyzyjnych danych, wynikających m.in. z różnego rodzaju zakłóceń sygnału GPS. Większość odchyleń jest korygowana automatycznie, jednak użytkownik może także ręcznie edytować poszczególne punkty trasy, a także dodawać nowe, poprawiając tym samym szczegółowość ścieżki. Jako podkład do modyfikacji służy mapa OpenStreetMap. W programie nie zabrakło również funkcji łączenia i zapisywania w jednym pliku wielu ścieżek, a także ich dzielenia.

Edytor obsługuje ścieżki zapisane przez różnego rodzaju urządzenia w formatach GPX, NMEA oraz Magellan SD. Z poziomu ustawień użytkownik ma możliwość zmiany m.in. jednostek oraz formatów prezentowanych danych.

Udostępnij
GPS Track Editor 1.15.141 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.65 ocen
Twoja ocena
ProducentMapSphere
Liczba pobrań30 349
Data aktualizacji13 maj 2013
Rozmiar pliku7.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GPS Track Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)