WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaGpuTest

GpuTest0.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GpuTest to niewielkie i multiplatformowe narzędzie do kompleksowego testowania wydajności i stabilności karty graficznej zamontowanej w komputerze.

Program daje do dyspozycji kilka wymagających benchmarków opartych o środowisko OpenGL, z pomocą których skutecznie zbadamy wydajność jednostki GPU, a także jej stabilność pod dużym obciążeniem. GpuTest z pewnością zadowoli amatorów overclockingu, chcących testować osiągi swojego sprzętu po przeprowadzonym uprzednio podkręcaniu odpowiednich parametrów jego pracy.

Obsługa GpuTest jest bardzo prosta i z pewnością nie przysporzy nikomu problemów. Główne okno programu skupia opcje do wyboru rodzaju testu, czy ma on być uruchamiany w trybie pełnoekranowym oraz czy ma być aktywowana funkcja OSI. Narzędzie pozwala również wybrać rozdzielczość w jakiej uruchomiony zostanie benchmark i czy aktywny ma być mechanizm antyaliasingu.

GpuTest udostępniony został w wersji przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji. Twórcy przygotowali edycje dla Windowsa, Linuksa oraz Mac OS-a.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGeeks3D
Liczba pobrań1 195
Data aktualizacji15 kwi 2018
Rozmiar pliku2.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)