bEgzPiad
Grammarly dla Microsoft Edge ikona

Grammarly dla Microsoft Edge1.114.1947.0

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Grammarly to przydatny dodatek dla Microsoft Edge, który kierowany jest do osób publikujących w Internecie różnego typu teksty w języku angielskim.

bEgzPiaf

Rozszerzenie dodaje we wspomnianej przeglądarce funkcje sprawdzania pisowni oraz gramatyki, pozwalając ustrzec się od przypadkowych błędów. Grammarly dobrze radzi sobie z wykrywaniem słów użytych w niewłaściwym kontekście, a także różnego rodzaju literówek, braku znaków interpunkcyjnych czy innych błędów gramatycznych. Wszelakie pomyłki w redagowanych tekstach odnotowywane są w czasie rzeczywistym poprzez podkreślenie wraz z informacją o propozycjach poprawek.

Plugin z powodzeniem wykorzystać można np. podczas tworzenia wiadomości e-mail w Gmailu lub publikowania treści w serwisach społecznościowych Facebook, Twitter, Linkedin, Tumblr oraz każdym innym formularzu tekstowym dostępnym na niemal dowolnej stronie internetowej.

Po zarejestrowaniu konta użytkownika na skrzynkę mailową wysyłane będą cotygodniowe raporty ze statystykami. W wersji płatnej Grammarly wyposażony został w funkcje wykrywania dodatkowych rodzajów błędów, sugerowania ulepszeń słownictwa czy też wykrywania plagiatów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGrammarly
Liczba pobrań138
Data aktualizacji22 lis 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Grammarly dla Microsoft Edge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgzPiaK
bEgzPibb