AndroidRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówgramywto.pl
gramywto.pl ikona

gramywto.pl1.2.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

gramywto.pl to niezwykle ciekawa inicjatywa, której autorzy ułatwiają fanom planszówek znalezienie nie tylko swojej ulubionej gry, ale także chętnych do wspólnej rozgrywki.

Nie wiesz jak grać?

gramywto.pl zawiera specjalne tutoriale zawierające szczegółowe informacje na temat zasad gry w daną planszówkę. To idealna propozycja dla graczy, którzy kupili nową grę planszową i okazała się ona dla nich zbyt skomplikowana. Z samouczków mogą oczywiście skorzystać nowicjusze, bowiem to właśnie dzięki pomocom przygotowanym przez twórców aplikacji łatwiej będzie im się „wkręcić” w planszówki.

Jak działa program?

gramywto.pl adresowane jest do mieszkańców Krakowa. Po uruchomieniu narzędzia istnieje możliwość sprawdzenia lokali i gier na specjalnie przygotowanej mapce lub też wyszukania interesujących nas miejsc i planszówek ręcznie. Dodatkowo twórcy przewidzieli możliwość rezerwowania stolika.

Nie trzeba nic płacić

gramywto.pl to darmowa aplikacja. Wymaga jednak utworzenia bezpłatnego konta i aktywowania go poprzez kliknięcie w odnośnik, który zostanie dostarczony na e-mail wskazany przez użytkownika.

Najważniejsze cechy:

idealna aplikacja dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z grami planszowymi znajdź partnerów do gry na terenie Krakowa wyszukaj odpowiedni lokal i zarezerwuj stolik zapoznaj się z zasadami wybranych gier w specjalnie przygotowanych samouczkach wszystkie opcje programu są dostępne za darmo

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań26
Data aktualizacji25 lut 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
gramywto.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)