Greenfish Icon Editor Pro ikona

Greenfish Icon Editor Pro3.6

Strona głównaWindowsGrafikaTworzenie ikonGreenfish Icon Editor Pro
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Greenfish Icon Editor Pro (w skrócie GFIE Pro) jest potężnym, open source'owym narzędziem przeznaczonym do tworzenia i edycji ikon. Aplikacja posłużyć może również do obróbki animowanych obrazów, bibliotek ikon oraz zdjęć cyfrowych.

Narzędzie tak naprawdę jest niczym innym jak program graficznym o rozbudowanych możliwościach, które przystosowane zostało do tworzenia i edycji ikon dla systemów Windows oraz Mac. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być także do obróbki wszelakiego rodzaju grafiki, a dzięki obsłudze mechanizmu warstw pozwala pracować nad bardziej złożonymi projektami graficznymi, składającymi się z wielu niezależnych elementów.

Greenfish Icon Editor Pro pomimo swoich niewielkich rozmiarów oferuje pełen zestaw narzędzi do kompleksowej pracy z ikonami. Wszystkie one ulokowane zostały na panelu w lewej części okna programu, w którym znajdziemy najpopularniejsze funkcje do zaznaczania, rysowania, przycinania, nakładania na projekt kształtów i linii, wypełniania czy stosowania gradientów. Podobnie jak w przypadku standardowego oprogramowania do obróbki grafiki, główne okno aplikacji zawiera również sekcje warstw oraz próbnika kolorów.

Wśród innych, wartych uwagi funkcji wymienić należy mechanizm kart, pozwalający na pracę z wieloma plikami ikon i grafiki w jednym oknie programu, a także zestaw kilkunastu filtrów, z pomocą których zwiększymy jakość naszych projektów. Zawierają one pozycje do zarządzania kolorami, wyostrzania/rozmywania, przeźroczystości i cieniowania. Aplikacja obsługuje pliki w formatach ICO, CUR, ANI, ICNS, PNG, XPM, BMP, JPG, GIF, PCX i innych.

Udostępnij
Greenfish Icon Editor Pro 3.6wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.810 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań15 135
Data aktualizacji7 cze 2017
Rozmiar pliku4.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Greenfish Icon Editor Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (17)