WindowsArchiwumProgramy archiwalneGridIron Flow Essentials

GridIron Flow Essentials2.0.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GridIron Essentials to darmowy system zarządzania projektami przeznaczony dla zespołów grafików, webmasterów, projektantów czy filmowców pracujących zdalnie, wolnych strzelców i zespołów złożonych z ludzi pochodzących z różnych części świata. Aplikacji towarzyszy darmowa przestrzeń o pojemności 4GB w chmurze GridIron.

Wśród funkcji programu znajdziemy system dodawania adnotacji do plików, automatyczne śledzenie zmian i relacji między elementami projektu. Wszyscy pracujący nad projektem zawsze mają dostęp do najświeższych wersji plików i nie muszą tracić cennego czasu na przeglądanie repozytorium. Ponadto dzięki śledzeniu i wizualizacji relacji między plikami bardzo łatwo można zapoznać się ze strukturą projektu. Na mapie można również znaleźć informacje o plikach potrzebnych każdemu współpracownikowi. Wszystkie metadane związane z plikami przechowywane są w chmurze i dostępne do przeglądania bądź przeszukiwania. Wizualna reprezentacja projektu pozwala oderwać się od nieintuicyjnej struktury katalogów prezentowanej przez menedżera plików.

Aby ułatwić komunikację ze współpracownikami GridIron Flow Essentials 2.0 ma wbudowaną swojego rodzaju listę kontaktów. Użytkownicy zostają powiadomieni o dostępności „znajomych” oraz zmianach dokonanych przez nich w plikach projektu.

Aby ułatwić zbieranie danych potrzebnych do rozliczenia lub odpowiedniego wyznaczenia wynagrodzenia do GridIron Flow Essentials można dokupić usługę Time Manager, która będzie śledzić czas spędzony na pracy z każdym plikiem przez każdego użytkownika osobno. Za dodatkową opłatą dostępna jest również zaawansowana usługa śledzenia wersji plików, dzięki której w każdej chwili można wrócić do dowolnej wersji. Możliwe jest również dokupienie większej przestrzeni dyskowej w chmurze — maksymalnie 50GB.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 185
Data aktualizacji12 sie 2011
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)