WindowsGryAkcja i strzelankiGridWars 2 9.3.2006

GridWars 2 9.3.2006

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GridWars 2 to doskonała strzelanina 2D. Akcja rozgrywa się w bliżej nieokreślonej, ale za to bardzo niewielkiej i ciasnej zonie, poza którą nie jesteśmy w stanie przedostać się sterowanym przez nas obiektem. Spośród czterech jej rogów bezustannie atakują nas hordy rozwścieczonych przedmiotów wyglądem zbliżonych do figur matematycznych. Wrogowie co prawda nie oddają w naszą stronę żadnych strzałów, natomiast stale zachowują się niczym kamikadze.

Zasady gry są bardzo proste, i jak to zazwyczaj bywa w tego typu pozycjach, głównym celem gracza jest zebranie jak największej ilości punktów przy jednoczesnym, jak najdłuższym utrzymaniu się przy życiu. Im dłużej trwa rozgrywka, tym mocniej naciskają nasi przeciwnicy. Nie dość, że jest ich z każdą chwilą coraz więcej, to dodatkowo odnosi się wrażenie, że z czasem zachowują się bardziej inteligentnie. Obiektem, którym poruszamy się po planszy, sterujemy przy pomocy ruchu myszą. Lewy jej przycisk odpowiada za oddawanie strzałów, prawego zaś używamy w ostateczności, eliminując wszystkich napastników z planszy (bomba). O GridWars warto powiedzieć jeszcze to, że jest to pozycja wymagająca od gracza wręcz małpiej zręczności i wielkiej precyzji, a do tego dużego skupienia. Akcja rozgrywa się w zabójczym tempie i niejednokrotnie można dostać oczopląsów ;-). Uwaga: GridWars 2 występuje również w wersji dla systemów Linux i Mac OS X.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentMark Incitti
Liczba pobrań7 888
Data aktualizacji22 cze 2007
Rozmiar pliku2.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)