AndroidKomunikacja/społecznośćSerwisy randkoweGrindr
Grindr ikona

Grindr24.7.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Grindr - czat, spotkania i randki dla gejów to darmowa aplikacja randkowa przeznaczona dla homoseksualistów i nie tylko.

Za pomocą aplikacji Grindr możemy swobodnie przeglądać rozmaite profile użytkowników z uwzględnieniem lokalizacji osób, zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat potencjalnych partnerów, a nawet rozmawiać z nimi przy użyciu czatu, na którym udostępnimy także prywatne zdjęcia oraz odbierzemy pliki ujawniające wygląd naszych rozmówców.

Warto dodać, że program Grindr skierowany jest również do osób biseksualnych, a nie tylko do gejów, które możemy wyszukać po spersonalizowaniu własnego konta (istnieje możliwość ustawienia statusu relacji). Dostępni są więc profile twinków, misiów, geeków, tatusiów, sąsiadów, studentów, ludzi z muskulaturą, otterów, transwestytów i wielu innych.

Grindr oferuje wersję XTRA. Jeśli zdecydujemy się zapłacić, wyłączymy reklamy, a także będziemy mogli wyświetlać 6x więcej osób (maksymalnie 600 w tym samym czasie) oraz wyświetlać jedynie osoby, które są online i mają zdjęcia profilowe. Pojawi się również możliwość dodawania wybranych użytkowników do ulubionych oraz blokowania wskazanych osób. Będziemy mogli ponadto korzystać z bardziej przystępnego czasu (zapisane frazy) oraz wysyłać jednocześnie kilka fotografii.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGrindr LLC
Liczba pobrań979
Data aktualizacji26 cze 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Grindr ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)