iOSKomunikacja/społecznośćKomunikatoryGroupMe
GroupMe ikona

GroupMe6.96

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GroupMe to aplikacja przeznaczona do komunikacji. Skupia się głównie na pracy w grupie, wymianie informacji i zdjęć w określonym gronie naszych znajomych.

Abu skorzystać z aplikacji należy założyć konto. W tym celu możemy użyć konta Microsoft, Facebook bądź dowolnego adresu e-mail. Kolejnym krokiem jest przypisanie do niego nr. telefonu, jest to wymóg konieczny. Aplikacja pozwala nam tworzyć grupy znajomych, w ramach których będziemy się kontaktowali. W tym celu możemy skorzystać z książki adresowej. Zabrakło podpowiedzi osób, które już korzystają z GroupMe.

W ramach stworzonych grup aplikacja pozwala przesyłać zdjęcia, lokalizację, media (z bazy serwisu np. zabawne gify) oraz wydarzenia. Te ostatnie przypominają dodawanie owych wpisów do kalendarza. Określamy temat, godziny, lokalizację i po wysłaniu oczekujemy na odpowiedzi tak/nie odnośnie obecności. Wszystkie przesłane treści są widoczne z poziomu głównego czatu. Wszystkie przesłane grafiki możemy przejrzeć w galerii. Interfejs GroupMe dobrze wpisuje się w nową, płaską stylistykę iOS.

W przypadku słabej transmisji danych, możliwe jest dostarczenie wiadomości w formie sms. Aplikacja posiada w większości spolszczony interfejs, tylko niektóre komunikaty przywitają nas po angielsku. Tym co wyróżnia GroupMe na tle takich programów jak Viber, czy też Facebook Messenger jest skupienie się na komunikacji w grupie. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań62
Data aktualizacji3 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
GroupMe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)