iOSZakupyKupony rabatoweGroupon
Groupon ikona

Groupon23.16

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Groupon to oficjalna aplikacja serwisu o tej samej nazwie. Dzięki niej można bez problemu korzystać z pełnej funkcjonalności usługi, tj. przeglądać oferty, dokonywać płatności i na końcu szybko i wygodnie realizować zamówienia.

Interfejs aplikacji dla użytkowników witryny internetowej nie powinien być zaskoczeniem, gdyż posiada identyczny układ. Główną różnicą jest optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych. Dzięki temu bez problemu można przeglądać dostępne oferty według interesującej użytkownika kategorii. Jej wyboru dokonuje się przewijając u góry opisane zakładki. Zajawki ofert są umieszczone na liście przewijanej w pionie, a by którąś dokładnie sprawdzić, wystarczy ją wybrać. Każda z nich zawiera odpowiedni opis z obrazkami, mapę pokazującą np. gdzie znajduje się restauracja oraz wyszczególnione wszystkie alternatywne oferty (np. wielkość posiłku, czy długość pobytu w kurorcie).

Zaletą korzystania z wersji mobilnej Groupona jest łatwość realizacji zakupów. Po dokonaniu zakupu w aplikacji w odpowiedniej zakładce pojawi się kupon. By go zrealizować, wystarczy go otworzyć i pokazać odpowiedniej osobie wyświetlony QR Code. Ponadto aplikacja zawiera zakładkę, w której wyszczególnione są zakupy, których czas realizacji dobiega końca i należy się pośpieszyć, by ich nie zmarnować.

Inną usługą, jaką oferuje aplikacja, jest możliwość ustawienia subskrypcji. Czynność ta sprawi, iż codziennie użytkownik będzie otrzymywać systemowe powiadomienie zawierające zestaw najnowszych ofert z każdej kategorii. Konfiguracja sprowadza się do ustawienia miast, dla których chce się otrzymywać te powiadomienia. Zawsze jednak, niezależnie od dokonanego wyboru, będą pojawiać się też informacje dotyczące oferty kurortów wypoczynkowych z całego kraju. Jedyne czego brakuje, to możliwości dostosowania, które konkretnie kategorie użytkownik chce oglądać, gdyż nie każdego interesuje np. oferta hoteli wypoczynkowych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGroupon, Inc
Liczba pobrań265
Data aktualizacji6 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Groupon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)