WindowsAkcesoriaInne akcesoriaGTask for Desktop

GTask for Desktop6.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

GTask for Desktop to narzędzie przeznaczone do zarządzania listą zadań Google z poziomu komputera stacjonarnego lub przenośnego.

W przypadku, gdy dysponujemy zbyt dużą liczbą tasków Google, ogarnięcie wszystkich tematów z poziomu smartfona lub tabletu okazuje się nie tyle problematyczne, co czasochłonne. Dlatego też można zająć się uporządkowaniem listy zadań Google za pomocą Gtask for Desktop, zupełnie oddzielnej, desktopowej aplikacji oferującej możliwość pracy zarówno w trybie online, jak i offline, a także pozwalającej na synchronizowanie danych. Możliwe jest ponadto jest przeglądanie zadań na dany dzień lub tydzień, a także zapoznawanie się z listą wszystkich tasków (w tym ukończonych).

GTask for Desktop pozwala na wykonywanie podstawowych operacji, takich jak: dodawanie, edytowanie, usuwanie, przenoszenie, aktualizowanie, kopiowanie oraz wysyłanie zadań (w tym przypadku za pomocą e-maila). Całość charakteryzuje się intuicyjnym i przejrzystym interfejsem użytkownika, dzięki czemu praca z programem nie powinna sprawić nikomu najmniejszych problemów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJoachim Dolke
Liczba pobrań256
Data aktualizacji17 cze 2020
Rozmiar pliku60.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)