AndroidAkcesoriaKalendarze i zadaniaGTasks: To-Do List & Task List
GTasks: To-Do List & Task List ikona

GTasks: To-Do List & Task List

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja GTasks: To-Do List & Task List pozwala na synchronizację i obsługę zadań zapisanych na kontach Google. Choć nie jest to oficjalna aplikacja firmy oferującej platformę do ich zapisywania, bardzo dobrze radzi sobie z jej obsługą. Użytkownik dzięki niej będzie mógł nie tylko zarządzać zadaniami, ale również tworzyć ich listy.

Największy nacisk został przez producenta położony na prostotę obsługi, którą ma zagwarantować intuicyjny interfejs. Zadania mogą posiadać własny termin wykonania, oraz przypomnienia zintegrowane z kontem Google. Użytkownik może dodawać wiele kont jednocześnie. Zadania to po prostu listy do wykonania, posiadające swój własny termin oraz nazwę. Możliwe jest ich dodawanie, edytowanie, oznaczanie jako wykonane oraz usuwanie. Oprócz tego użytkownik może również przeszukiwać listy w poszukiwaniu konkretnego zadania. Możliwe jest tak dodawanie nowych zadań w trybie wsadowy tj. poprzez szybkie dołączanie nowych elementów do listy bez ustalania szczegółowych opcji. Cała lista może być przesłana do innej osoby za pośrednictwem systemowego mechanizm udostępnia. Że względu na ograniczenia samego mechanizmu zapisywania zadań po stronie Google, aplikacja nie pozwala na dodawanie do nich notatek, komentarzy, czy też plików. Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość dodania na pulpicie widgetów. Te mogą zawierać zadania z wybranych lub wszystkich list, są przewijane i umożliwiają szybkie oznaczenie zadań jako wykonane.

W ustawieniach użytkownik może skonfigurować formy powiadomień w przypadku przypomnień (wibracje, dźwięki, powiadomienie na belce), zmieniać czcionkę, a także konfigurować tryb synchronizacji z serwerami Google. Aplikacja jest udostępniana za darmo i wyświetla reklamy, posiada w pełni spolszczony interfejs. Dostępna jest również płatna, bardziej rozbudowana wersja aplikacji, w której nie występują żadne reklamy, możliwa jest zmiana motywy graficznego, a także ręczne ustalenie harmonogramu synchronizacji list zadań wykonywanej w tle.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAppest Inc.
Liczba pobrań264
Data aktualizacji30 kwi 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
GTasks: To-Do List & Task List ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)