WindowsDomOrganizery osobisteGTD-Free

GTD-Free0.4.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GTD-Free to darmowy organizer osobisty implementujący filozofię GTD (Getting Things Done) autorstwa Davida Allena.Program GTD-Free został stworzony tak, aby nawet osoby niezaznajomione z filozofią Getting Things Done mogły efektywnie zarządzać swoimi zadaniami. Interfejs użytkownika jest przejrzysty i prosty, zaprojektowany tak aby użytkownik poświęcał minimum czasu na pracę z programem i całą energię kierował na wykonanie swoich zadań.

Głównym elementem programu są listy zadań do wykonania (TODO) o bardzo szerokiej gamie ustawień. Zadaniom można przypisać priorytet, przypomnienia o odpowiedniej godzinie oraz grupować je w projekty. Dodatkowo można zaznaczyć zadanie, które należy wykonać po zakończeniu oraz materiały pomocnicze. Listę można w dowolnym momencie wydrukować lub opublikować w formacie PDF, HTML lub XML.

Program wymaga maszyny wirtualnej Java 1.6 lub nowszej.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentIkesan
Liczba pobrań2 285
Data aktualizacji6 paź 2010
Rozmiar pliku1.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)