Guardian of the Gears na weekend

Strona głównaGuardian of the Gears na weekend
19.08.2017 10:00
Guardian of the Gears na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Guardian of the Gears - darmową, klimatyczną grę przygodową przedstawioną w ujęciu TPP wzbogaconą dodatkowo elementami logicznymi.

bEKFJNhh

Tytuł opowiada historię pewnego sympatycznego robota, którego zadaniem jest wydostanie się ze swej maszynowni i jak najszybsze rozwiązanie wszystkich zagadek i łamigłówek znajdujących się w jego futurystycznym uniwersum. Wszystko po to, by ciemne moce nie zdążyły zawładnąć porzuconymi artefaktami.

Guardian of the Gears - Trailer

Naszym głównym zadaniem jest odnajdywanie specjalnych baterii pasujących do różnorakich portów znajdujących się na różnych poziomach. Baterie te należy przemieszczać między portami, by przesuwać klatki schodowe, otwierać bramy, ustawiać koła zębate oraz móc oddziaływać na inne przedmioty. Kluczem do rozwiązania zagadek oraz przejścia do kolejnych etapów gry jest właściwe dopasowanie konkretnych baterii do odpowiednich portów przy zachowaniu prawidłowej kolejności działań.

bEKFJNhj

Wszyscy, którzy liczą na zdecydowaną interakcję z otoczeniem połączoną z rozwiązywaniem wszelakich łamigłówek i tajemnic z pewnością nie poczują się rozczarowani. Niezła grafika połączona z dobrą fizyką i mechaniką przedmiotów, a także oprawa dźwiękowa potęgująca wrażenia płynące z gry sprawiają, że Guardian of the Gears to znakomita zabawa, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku.

Grę Guardian of the Gears można pobrać w dziale:

Gry → Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKFJNif