Guardian of the Gears

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Guardian of the Gears to darmowa, klimatyczna gra przygodowa przedstawiona w ujęciu TPP wzbogacona dodatkowo elementami logicznymi. Tytuł opowiada historię pewnego sympatycznego robota, którego zadaniem jest wydostanie się ze swej maszynowni i jak najszybsze rozwiązanie wszystkich zagadek i łamigłówek znajdujących się w jego futurystycznym uniwersum. Wszystko po to, by ciemne moce nie zdążyły zawładnąć porzuconymi artefaktami.

Naszym głównym zadaniem jest odnajdywanie specjalnych baterii pasujących do różnorakich portów znajdujących się na różnych poziomach. Baterie te należy przemieszczać między portami, by przesuwać klatki schodowe, otwierać bramy, ustawiać koła zębate oraz móc oddziaływać na inne przedmioty. Kluczem do rozwiązania zagadek oraz przejścia do kolejnych etapów gry jest właściwe dopasowanie konkretnych baterii do odpowiednich portów przy zachowaniu prawidłowej kolejności działań.

Wszyscy, którzy liczą na zdecydowaną interakcję z otoczeniem połączoną z rozwiązywaniem wszelakich łamigłówek i tajemnic z pewnością nie poczują się rozczarowani. Niezła grafika połączona z dobrą fizyką i mechaniką przedmiotów, a także oprawa dźwiękowa potęgująca wrażenia płynące z gry sprawiają, że Guardian of the Gears to znakomita zabawa, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!