iOSPodróże i transportInformatory turystyczneGuides by Lonely Planet

Guides by Lonely Planet

Guides by Lonely Planet to mobilna wersja przewodników po miastach całego świata, przygotowanego przez serwis Lonely Planet. Program jest dostępny na iPady oraz iPhone'y z systemem iOS 8.0 lub nowszym. Przewodniki dla turystów autorstwa Lonely Planet cieszą się dużą popularnością na świecie i są uważane za jedne z najlepszych materiałów tego typu. Teraz można je zabrać do kieszeni, a wszystko dzięki aplikacji mobilnej. Program wygląda bardzo przejrzyście i estetycznie, aplikacja jest bardzo ładna i korzystanie z niej jest czystą przyjemnością.

Także nawigacja po aplikacji jest bardzo prosta. Możemy zalogować się do konta w Lonely Planet lub utworzyć nowe, używając do tego celu adres e-mail, a także konta Google, Facebooka lub Twittera. Później w programie wyświetli się lista dostępnych przewodników o miastach z całego świata, m.in. Barcelony, Amsterdamu i wielu innych. Aby je przejrzeć, należy zapisać plik z przewodnikiem w pamięci smartfonu lub tabletu. To pozwoli korzystać z przewodnika nawet, gdy będziemy w trybie offline. Później możemy przejrzeć mapę danego miasta, wraz ze wskazanymi miejscami wartymi uwagi, m.in. atrakcjami turystycznymi, restauracjami, zabytkami lub też miejscami, dokąd warto się wybrać na zakupy. Wszystko opatrzone jest zdjęciami wysokiej jakości oraz praktycznymi informacjami: adresem strony internetowej, godzinami otwarcia danego miejsca, cenami biletów wstępu itp.

Aktualnie Guides by Lonely Planet zawiera przewodniki o następujących miastach: Amsterdam, Bangkok, Barcelona, Pekin, Berlin, Boston, Budapeszt, Buenos Aires, Kapsztad, Chicago, Dubaj, Dublin, Hong Kong, Stambuł, Kyoto, London, Madryt Montréal, Moskwa, Nowy Orlean, Nowy Jork, Paryż, Praga, Rio de Janeiro, Rzym, San Francisco, Seattle, Seul, Szanghaj, Singapur, St. Petersburg, Sydney, Tokio, Vancouver, Wenecja, Wiedeń, Washington, DC. Ta lista ma być jednak sukcesywnie poszerzana.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLonely Planet
Liczba pobrań59
Data aktualizacji20 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)