bEhHIejV
Guitar Hero Live ikona

Guitar Hero Live3.1.0

Strona głównaiOSGryZręcznościoweGuitar Hero Live
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Guitar Hero Live to nowa odsłona bardzo popularnej serii gier muzycznych. Powraca na rynek po kilkuletniej przerwie. Premierze wydania klasycznego towarzyszy także wersja mobilna.

bEhHIejX

Tym razem zdecydowano się jednak na bardzo ciekawy zabieg. Poza darmową wersją gry, która tak naprawdę jest tylko mocno ograniczonym demem, zakupić możemy także dwie płatne edycje. Za odblokowanie wszystkich opcji przyjdzie nam jednak drogo zapłacić, ich cena to prawie 50 dolarów. Jest też dostępna wersją ze specjalną gitarą, którą możemy połączyć z naszym urządzeniem.

Jeżeli nie chcemy pozostać przy wersji darmowej, Guitar Hero Live oferuje nam trochę dobrej zabawy. Sterowanie opiera się na prostych gestach, które są nam tłumaczone przy pierwszym uruchomieniu. Nowością w tej odsłonie gry są wideoklipy towarzyszące zabawie.

Guitar Hero Live posiada spore wymagania sprzętowe. Na starszych modelach urządzeń z iOS należy liczyć się z niewielkimi, acz uciążliwymi lagami. Przy jej pobieraniu należy pamiętać, że darmowa wersja to tylko skromna reklama dla edycji pełnej.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań107
Data aktualizacji28 wrz 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Guitar Hero Live ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHIekC
bEhHIekT