WindowsGryAkcja i strzelankiGUN

GUN

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GUN to pełna akcji przygoda na Dzikim Zachodzie. Grę stworzyła firma Neversoft, czyli ta sama, która dała światu serię gier Tony Hawk’s Pro Skater. Gracz wciela się w Coltona White’a, który pragnie za wszelką cenę zemścić się za śmierć swojego ojca. Wykonując po drodze wiele misji i odkrywając kolejne elementy fabuły, powoli dociera do celu swej podróży.

Prawdziwy Western

Gracz trafia na Dziki Zachód z drugiej połowy dziewiętnastego wieku, aby pokierować losami protagonisty. Colton, poruszając się czy to pieszo, czy konno, będzie przemierzał kolejne miasteczka aby dopiąć swego i zemścić się za wyrządzone krzywdy.

Napotykanych wrogów można atakować z zaskoczenia, używać ich jako osłony przed strzałami, dźgnąć nożem lub zwyczajnie zastrzelić. Nie brakuje również tak kojarzonego z Dzikim Zachodem dynamitu, którego również można użyć, aby pozbyć się nieprzyjaciela.

Poza głównym wątkiem fabularnym, dostępnych jest wiele misji pobocznych, które gracz odblokowuje przez rozmowy z napotkanymi NPC. Będą to między innymi: polowanie na bawoły, eskortowanie prostytutek, gra w pokera i wiele więcej. Dodatkowo, z pogaduszek można dowiedzieć się wielu istotnych dla fabuły elementów.

Twórcy zdecydowanie zadbali o detale historyczne i klimat godny prawdziwego westernu. Zakurzone miasteczka, żelazna kolej, kopalnie złota, dyliżanse, kaniony, napady na banki i bardzo efektowne strzelaniny dają ogrom realizmu.

W grze pojawia się niecenzuralne słownictwo i występuje przemoc, a sceny śmierci mogą być szczególnie drastyczne, dlatego gra została zaklasyfikowana jako nieodpowiednia dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor: 2,4 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c
  • Dysk twardy: 5 GB
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań74
Data aktualizacji15 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)