WindowsGryAkcja i strzelankiGunbound 9.23

Gunbound 9.23

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wszyscy ci, którzy mieli wcześniej jakiekolwiek doświadczenia z grą Worms zapewne nie będą mieli problemów z opanowaniem zasad gry w Gunbound. Przed rozpoczęciem rozgrywek konieczne jest dokonanie procesu rejestracji na stronie http://gunbound.net. Otrzymane hasło i login będą wymagane przy każdorazowym uruchomieniu gry.

Po zarejestrowaniu się należy wybrać jeden z dwunastu serwerów, na którym chcemy stoczyć bój z udziałem swojej drużyny. Kryterium wyboru może być poziom trudności danej planszy. Następnym krokiem jest wybór pojazdu. Każdy z nich posiada inne właściwości takie jak siła rażenia ogniem, szybkość poruszania się czy kąt oddania strzału. Przed bezpośrednim rozpoczęciem rozgrywek zaleca się wizytę w Avatar Shop czyli w czymś na wzór sklepu z "atomowymi" ubrankami (gogle, ochronny kombinezon itp.), które mają pomóc nie tylko w walce z samym przeciwnikiem, ale również pomagają zdobywać doświadczenie (GP). Wraz z doświadczeniem napełnia się nasz portfel, a zebrane środki (Gold) najlepiej spożytkować na bardziej zaawansowane akcesoria w Avatar Shop. W każdej rundzie startuje ośmiu zawodników i podzieleni są oni na dwie drużyny. Oprócz indywidualnych ambicji i umiejętności poszczególnych zawodników liczy się przede wszystkim umiejętność gry w zespole. Każdy z zawodników ma 20 sekund na znalezienie optymalnej pozycji i oddanie celnego strzału w stronę przeciwnika z wybranej przez siebie broni. Za każdy udany występ podnoszą się nasze indywidualne statystyki, które zapisywane są na serwerze. Gra dodatkowo wyposażona została w chat co bez wątpienia jeszcze bardziej podnosi jej wartość i atrakcyjność. Czatować można w trakcie samej gry, a także w momencie oczekiwania na pełną gotowość wszystkich zawodników z drużyn przed samym rozpoczęciem rozgrywki. Cała fabuła gry została oparta na grze Worms natomiast oprawa graficzna to ewidentny styl mangowy. Tła poszczególnych plansz zaprojektowano w przyjaznych i ciepłych kolorach, a sympatyczna muzyczka dodatkowo uprzyjemnia zabawę. Gunbound to prosta aczkolwiek niezwykle wciągająca gra i zapewniam, że szybko się Wam nie znudzi. Zapraszamy do świetnej zabawy!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentSoftnyx
Liczba pobrań20 796
Data aktualizacji3 sty 2011
Rozmiar pliku352.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)