Gunbound 9.23

WindowsGryAkcja i strzelankiGunbound 9.23
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wszyscy ci, którzy mieli wcześniej jakiekolwiek doświadczenia z grą Worms zapewne nie będą mieli problemów z opanowaniem zasad gry w Gunbound. Przed rozpoczęciem rozgrywek konieczne jest dokonanie procesu rejestracji na stronie http://gunbound.net. Otrzymane hasło i login będą wymagane przy każdorazowym uruchomieniu gry.

Po zarejestrowaniu się należy wybrać jeden z dwunastu serwerów, na którym chcemy stoczyć bój z udziałem swojej drużyny. Kryterium wyboru może być poziom trudności danej planszy. Następnym krokiem jest wybór pojazdu. Każdy z nich posiada inne właściwości takie jak siła rażenia ogniem, szybkość poruszania się czy kąt oddania strzału. Przed bezpośrednim rozpoczęciem rozgrywek zaleca się wizytę w Avatar Shop czyli w czymś na wzór sklepu z "atomowymi" ubrankami (gogle, ochronny kombinezon itp.), które mają pomóc nie tylko w walce z samym przeciwnikiem, ale również pomagają zdobywać doświadczenie (GP). Wraz z doświadczeniem napełnia się nasz portfel, a zebrane środki (Gold) najlepiej spożytkować na bardziej zaawansowane akcesoria w Avatar Shop. W każdej rundzie startuje ośmiu zawodników i podzieleni są oni na dwie drużyny. Oprócz indywidualnych ambicji i umiejętności poszczególnych zawodników liczy się przede wszystkim umiejętność gry w zespole. Każdy z zawodników ma 20 sekund na znalezienie optymalnej pozycji i oddanie celnego strzału w stronę przeciwnika z wybranej przez siebie broni. Za każdy udany występ podnoszą się nasze indywidualne statystyki, które zapisywane są na serwerze. Gra dodatkowo wyposażona została w chat co bez wątpienia jeszcze bardziej podnosi jej wartość i atrakcyjność. Czatować można w trakcie samej gry, a także w momencie oczekiwania na pełną gotowość wszystkich zawodników z drużyn przed samym rozpoczęciem rozgrywki. Cała fabuła gry została oparta na grze Worms natomiast oprawa graficzna to ewidentny styl mangowy. Tła poszczególnych plansz zaprojektowano w przyjaznych i ciepłych kolorach, a sympatyczna muzyczka dodatkowo uprzyjemnia zabawę. Gunbound to prosta aczkolwiek niezwykle wciągająca gra i zapewniam, że szybko się Wam nie znudzi. Zapraszamy do świetnej zabawy!

Udostępnij
Gunbound 9.23 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
ProducentSoftnyx
Liczba pobrań20 795
Data aktualizacji3 sty 2011
Rozmiar pliku352.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)