AndroidGryStrategiczneGuns of Glory
Guns of Glory ikona

Guns of Glory11.22.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Guns of Glory to strategia czasu rzeczywistego w konwencji MMO, która została udostępniona zupełnie za darmo. W toku rozgrywki możemy jednak skorzystać z mikropłatności, by kupić dodatki za prawdziwe pieniądze.

Na potrzeby Guns of Glory opracowano nieskomplikowany wątek fabularny. Wcielamy się w postać Lorda, którego Królestwo zostało ogarnięte wojną, a on sam musi rozpocząć misję mającą na celu odzyskanie Korony Przeznaczenia zabranenj przez złowrogiego Kardynała.

Podobnie jak w innych RTS-ach, również tutaj nasze zadanie skupia się na pozyskiwaniu surowców, zbudowaniu własnej bazy, zrekrutowaniu odpowiednio silnej armii i pokonaniu wrogów. Oczywiście nie zawsze musimy prowokować bitwy, gdyż w Guns of Glory możliwe jest także zawieranie sojuszów. Warto w tym miejscu dodać, że gra oferuje wbudowany czat, na którym poznamy innych graczy z całego świata.

Guns of Glory oddaje do dyspozycji nie tylko Muszkieterów, którzy dołączą do naszej armii, lecz pozwala także na użycie zaawansowanego technicznie Sterowca pozwalającego na niszczenie bazy nieprzyjaciela.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 373
Data aktualizacji15 lip 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Guns of Glory ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)