bDUCeMzp
Guns of Glory ikona

Guns of Glory

Strona głównaiOSGryStrategiczneGuns of Glory
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Guns of Glory to strategia czasu rzeczywistego w konwencji MMO, która została udostępniona zupełnie za darmo. W toku rozgrywki możemy jednak skorzystać z mikropłatności, by kupić dodatki za prawdziwe pieniądze.

bDUCeMzr

Na potrzeby Guns of Glory opracowano nieskomplikowany wątek fabularny. Wcielamy się w postać Lorda, którego Królestwo zostało ogarnięte wojną, a on sam musi rozpocząć misję mającą na celu odzyskanie Korony Przeznaczenia zabranenj przez złowrogiego Kardynała.

Podobnie jak w innych RTS-ach, również tutaj nasze zadanie skupia się na pozyskiwaniu surowców, zbudowaniu własnej bazy, zrekrutowaniu odpowiednio silnej armii i pokonaniu wrogów. Oczywiście nie zawsze musimy prowokować bitwy, gdyż w Guns of Glory możliwe jest także zawieranie sojuszów. Warto w tym miejscu dodać, że gra oferuje wbudowany czat, na którym poznamy innych graczy z całego świata.

Guns of Glory oddaje do dyspozycji nie tylko Muszkieterów, którzy dołączą do naszej armii, lecz pozwala także na użycie zaawansowanego technicznie Sterowca pozwalającego na niszczenie bazy nieprzyjaciela.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań27
Data aktualizacji12 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Guns of Glory ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUCeMzW
bDUCeMAn