Gwiazdkowe przeceny świetnych gier w Google Play – jest naprawdę tanio

Strona głównaGwiazdkowe przeceny świetnych gier w Google Play – jest naprawdę tanio
23.12.2015 12:00
Gwiazdkowe przeceny świetnych gier w Google Play – jest naprawdę tanio
Łukasz Maślanka
Łukasz Maślanka

Wszystko wskazuje na to, że święty Mikołaj zawitał do sklepu Google Play. Wiele świetnych gier można bowiem kupić w promocyjnych cenach. Czeka na Was m.in. Goat Simulator, Minecraft: Story Mode i This War of Mine.

Google lubi zaskoczyć użytkowników Androida promocjami w ofercie swojego sklepu Play. W tym roku googlersi również zapakowali sporo prezentów do worka św. Mikołaja. To m.in. duże rabaty na filmy, muzykę i czasopisma, a także gry. Niestety, w polskiej wersji Google Play skorzystamy tylko z promocji na gry. Ale na osłodę dodamy, że wśród przecenionych produkcji znajdziemy naprawdę świetne tytuły, które na pewno umilą grudniowe wieczory.

350170770997274561

Pełna lista gier w promocyjnej cenie w sklepie Google Play:

Spośród gier w promocyjnej cenie w sklepie Google Play, my polecamy Wam zwłaszcza Ticket to Ride, czyli planszówkę, w którą grać można całą rodziną. Dla dzieci świetną propozycją będzie Castle of Illusion (przygody Myszki Miki w labiryncie zagadek) i LEGO Batman: Beyond Gotham (gra zręcznościowo-przygodowa z postaciami z Batmana). Dorosłym zaś polecamy Anomaly (gra akcji z elementami strategii, w której bronimy własnego terytorium przed atakami potworów) i Modern Combat 4: Zero Hour (klasyka rozrywki FPS na Androida, jako żołnierz toczymy twardą walkę z przeciwnikiem przy użyciu bogatego arsenału broni). Dla fanów sportowych emocji świetnie nada się zaś NHL 2K (symulator ligi hokejowej NHL), efektowne wyścigi szybkich łodzi Riptide GP2 i Star Wars Pinball, czyli flippery osadzone w klimacie „Gwiezdnych Wojen”

.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (27)