Gwint już w sklepie Windows 10 i z Xbox Play Anywhere

Gwint już w sklepie Windows 10 i z Xbox Play Anywhere

06.10.2017 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiedźmińska gra karciana Gwint znalazła się w sklepie Windows 10. To świetna wiadomość przede wszystkim dla posiadających zarówno PC, jak i Xboksa One. Gra współpracuje z systemem Xbox Play Anywhere, co oznacza, że dane gry są synchronizowane między komputerem i konsolą. Gra jest oznaczona jako testowa

Gwint (Gwent) to darmowa gra karciana, która zaczęła karierę jako mini-gra w Wiedźminie produkcji CD Projekt Red. Gra ma za sobą mocne wsparcie i pojawia się też na turniejach e-sportowych. Można więc osiągnąć w niej sukces nie tylko na szczeblach wewnętrznego rankingu, ale i na arenie publicznej – na przykład podczas targów GamesCom. Warto być na bieżąco, gdyż gra rozwija się bardzo dynamicznie – pojawiają się nowe jednostki i wydarzenia. Na plus należy zaliczyć także to, że choć w Gwinta można wygrać na wiele sposobów, podstawowe zasady można opanować w kilka minut.

Obraz

29 września w Gwincie ruszył Mahakamski Festiwal Trunków. Gracze mogą swobodnie odwiedzać tajemniczą krainę krasnoludów i brać udział w nowych wyzwaniach o dwóch poziomach trudności. Nagrodami są awatar, ramka i tytuł. Festiwal zakończy się, gdy zostanie opróżniona ostatnia butelka, czyli 12 października.

By skorzystać z Xbox Play Anywhere w Gwincie i innych grach trzeba przede wszystkim zainstalować najnowszą wersję systemu dla Xboksa i rocznicową aktualizację Windowsa 10 na komputerze. Na obu urządzeniach trzeba się oczywiście zalogować na to samo konto Xbox Live lub Microsoft. Dane z gier zostaną zsynchronizowane automatycznie w tle.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)